UWAGA!!! Zapraszamy na AHAthon, w Krakowie

13-14 czerwca 2024.

Klaster LifeScience Kraków wraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym serdecznie zaprasza na Ahathon, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca, w Krakowskim Parku Technologicznym przy ul. Podole 60.

Spotykamy się, aby wymyślać rozwiązania pozwalające seniorom żyć zdrowo i aktywnie. AHAthon – powstał z połączenia AHA+hackathon. „AHA” to skrót od „Active Healthy Ageing” (Aktywne Zdrowe Starzenie się) a „hackathon” oznacza intensywną pracę nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.

W AHAthonie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i doświadczenie. Uczestnicy pracują w interdyscyplinarnych i wielopokoleniowych zespołach, które tworzą sami przed wydarzeniem, albo już na miejscu, razem z innymi zgłaszającymi się osobami.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? To świetna okazja do nauki i do zdobycia doświadczenia w pracy nad projektami. To możliwość nawiązania nowych znajomości. To fantastyczna okazja do miłego i produktywnego spędzenia czasu. To również szansa na wygraną! Mamy nagrody finansowe oraz godziny profesjonalnego mentoringu, który otrzyma zwycięski zespół, aby móc łatwiej zrealizować wypracowane rozwiązanie.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie: https://ahaton.lifescience.pl/ .

Zostań liderem! Zaproś Znajomych i/lub członków Rodziny do swojego Zespołu i dołącz do nas! Aby wziąć udział w AHAthonie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 Serdecznie zapraszamy!