Gościliśmy w śniadaniu biznesowym BNI+Kraków

Dnia 14 października 2021 gościliśmy w śniadaniu biznesowym połączonym z networkingiem organizowanym przez BNI+Kraków. BNI to największa na świecie organizacja współpracy i rekomendacji biznesowych, działająca od 1985 r. BNI pomaga rozwijać firmy poprzez rozbudowę sieci kontaktów i wzmacnianie kapitału społecznego. Do BNI należy ponad 190 tys. Członków z 69 krajów. Śniadania biznesowe BNI to niezwykle precyzyjnie prowadzone i świetnie zorganizowane spotkania Członków i zaproszonych Gości, dzięki którym nawiązać można kontakty i rekomendacje biznesowe.

Udział w spotkaniu był okazja na zaprezentowanie w 45s (sic!) aktywność Fundacji przedstawicielom potężnych biznesów z Krakowa i Małopolski. Nawiązaliśmy w części networkingowej kilka kontaktów, które mamy nadzieję rozwijać. A przy okazji nauczyliśmy się zupełnie nowej formuły prowadzenia spotkań, które w danym czasie mają przynieść określone korzyści zgodnie z zasadą: czas to pieniądz.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie na dzisiejsze spotkanie Pani Mecenas Agnieszka Brodowicz z Kancelarii Prawniczej A. Brodowicz, J. Ząber, J.A. Księżyk, M. Maślanka & Wspólnicy sp.k.