Do 4 października 2024 r. przedłużono termin zgłoszeń do IV Konkursu Fotograficznego “Kraków w obiektywie Seniora”

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi telefonami do dnia 04.10 (piątek) zostaje przedłużony termin zgłoszeń do IV Konkursu fotograficznego “Kraków w obiektywie Seniora w 20. Rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej”.

Wierzymy, że w tej sytuacji już każda chętna osoba zdąży przesłać zgłoszenie!

Co do zasad udziału poza terminem zgłoszeń pozostałe zapisy Regulaminu pozostają bez zmian:

Głównym tematem IV konkursu jest „Kraków w obiektywie Seniora w 20. Rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej” i zaprezentowanie zmiany jakości życia Seniorów, mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, w 20.lecie przystąpienia Polski do UE. Chcemy zobaczyć okiem obiektywu, życie Krakowa i jego Mieszkańców oraz Gości, a także jak zmienił się Kraków, jak zmieniła się jakość życia, jak nowoczesnym i przyjaznym ludziom jest teraz Kraków.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach (przestrzeń miejska, wydarzenia, ludzie), a jego uczestnikami mogą być wszyscy mieszkający w Krakowie seniorzy powyżej 60. roku życia, którzy fotografują amatorsko.

JAK SIĘ MOŻNA ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONKURSU?

Prace fotograficzne należy przesłać wyłącznie w wersji elektronicznej od dnia 2 września 2024 do 4 października 2024 r. do godz. 23.59 bezpośrednio na adres mailowy: fotokonkurs@fundacjamis.org.pl w tytule wiadomości wpisując „IV KONKURS FOTOGRAFICZNY”.

Kolejnym krokiem zgłoszenia jest dostarczenie Karty Zgłoszenia (która jest załącznikiem nr 1 do Regulaminu) Prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Organizatora Konkursu nie później niż do dnia 4 października 2024 r do godz. 16.00  wyłącznie w formie papierowej do siedziby Organizatora w zaklejonej kopercie z opisem „Godło/Pseudonim – IV Konkurs fotograficzny”.

Regulamin konkursu, formularz do przesłania zdjęć i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Konkursu https://fotokonkurs.fundacjamis.org.pl/

Szczegółowe informację o konkursie dostępne na stronie konkursu www.fotokonkurs.fundacjamis.org.pl oraz pod numerem 12 200 29 26, 574 999 457