Prezes Zarządu Fundacji powołany do Rady ds. Równego Traktowania Gminy Miejskiej Kraków

Pan Jacek Kwiatkowski Prezes Zarządu Fundacji decyzją Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa został powołany do Rady ds. Równego Traktowania III kadencji. Znalazł się w gronie osób, które Pan Prezydent wyznaczył do promowania postaw i rozwiązań o charakterze równościowym poprzez współpracę z komórkami organizacyjnymi Urzędu Miasta Krakowa, miejskimi jednostkami organizacyjnymi, instytucjami kulturalno-oświatowymi, wyższymi uczelniami, organizacjami pozarządowymi oraz innymi instytucjami i służbami działającymi na terenie Gminy Miejskiej Kraków w celu budowy społeczeństwa inkluzywnego, kierującego się otwartością oraz zasadami równego traktowania, a także przeciwdziała występowaniu zjawisk o charakterze dyskryminacyjnym na poziomie lokalnym.